Skip to content

Instalacje grzewcze, gazowe, wodociągowe oraz kanalizacyjne

Naszym priorytetem jest funkcjonalność i bezpieczeństwo instalacji, dlatego wszystkie prace wykonujemy solidnie i z najwyższą precyzją, korzystając ze sprawdzonych materiałów renomowanych firm.

Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem oraz ściśle przestrzegamy obowiązujących norm budowlanych. Usługi instalacyjne wykonujemy w domach jedno- i wielorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej oraz w lokalach przemysłowych na terenie całej Wielkopolski.

Podejmujemy się realizacji jednorazowych zleceń, jak również jesteśmy otwarci na nawiązanie stałej współpracy. Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową oraz terminowe wykonanie wszystkich powierzonych prac.

USŁUGI

  • Przeglądy instalacji sanitarnych
  • Naprawa i modernizacja instalacji
  • Fachowe doradztwo techniczne
  • pomoc w wyborze rozwiązań
logo

OFERTA

Zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalną pomoc techniczną we wszelkich kwestiach związanych z projektowaniem, montażem, naprawą oraz modernizacją instalacji grzewczych, wodno- kanalizacyjnych i gazowych. Proponujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania dopasowane do rodzaju, wielkości oraz przeznaczenia poszczególnych budynków czy pomieszczeń. Na bieżąco śledzimy wszelkie nowości, pojawiające się na rynku, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na uzyskanie rzetelnych i wyczerpujących informacji na temat innowacyjnych systemów oraz technologii.

WSPÓŁPRACA I ZAMÓWIENIA

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani fachowcy, posiadający wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę z zakresu montażu, naprawy oraz projektowania instalacji grzewczych czy instalacji wodnych. To dzięki ich zaangażowaniu klienci zyskują pewność kompleksowo i profesjonalnie wykonanego zlecenia. Na wszystkie wykonane przez nas prace i usługi udzielamy gwarancji. Na życzenie klienta wystawiamy również faktury VAT.

section2
ofirmie

Jeśli zainteresowała Państwa oferta naszej firmy instalacyjnej i chcieliby Państwo podjąć z nami współpracę, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce Kontakt. Z przyjemnością omówimy szczegóły oferty, przedstawimy cennik poszczególnych usług lub ogólny kosztorys większych zleceń. Zapraszamy też do odwiedzenia siedziby naszej firmy, znajdującej się w Koszutach niedaleko Środy Wielkopolskiej.

KONTAKT

Prywatne Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
Instalacje C.O., wodno-kanal. i gazowe Józef Wojtyra

Adres: Koszuty 75c
63-000 Środa Wielkopolska

Telefon: 502 618 736

E-mail: biuro@instalacjewojtyra.pl
E-mail: instalwojtyra@o2.pl

Call Now Button