Skip to content

Instalacje grzewcze, gazowe, wodociągowe oraz kanalizacyjne

Nasza firma funkcjonuje na rynku usług instalacyjnych od 1994 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się projektowaniem oraz montażem instalacji gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych oraz instalacji C.O.

Zapewniamy profesjonalne wykonawstwo w różnych systemach, naprawę, modernizację oraz okresowe przeglądy techniczne. Zakres naszych usług obejmuje również sprzedaż i uruchomienie kotłów gazowych.

Proponujemy Państwu wysokiej jakości produkty wiodących marek, m.in.: Junkers, Beretta, Purmo, Viessmann, Cosmo Nova. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz podjęcia współpracy z naszą firma instalacyjną!

USŁUGI

  • Projektowanie i montaż: instalacji C.O., systemów grzewczych, wodociągowych, kanalizacyjnych oraz gazowych
  • Naprawa i modernizacja instalacji
  • Sprzedaż i uruchomienie: kotłów i pieców gazowych
  • Fachowe doradztwo techniczne
  • pomoc w wyborze rozwiązań
logo

OFERTA – instalacje gazowe

Zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalną pomoc techniczną we wszelkich kwestiach związanych z projektowaniem, montażem, naprawą oraz modernizacją instalacji grzewczych, wodno- kanalizacyjnych i gazowych. Proponujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania dopasowane do rodzaju, wielkości oraz przeznaczenia poszczególnych budynków czy pomieszczeń. Na bieżąco śledzimy wszelkie nowości, pojawiające się na rynku, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na uzyskanie rzetelnych i wyczerpujących informacji na temat innowacyjnych systemów oraz technologii.

WSPÓŁPRACA I ZAMÓWIENIA

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani fachowcy, posiadający wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę z zakresu montażu, naprawy oraz projektowania instalacji grzewczych czy instalacji wodnych. To dzięki ich zaangażowaniu klienci zyskują pewność kompleksowo i profesjonalnie wykonanego zlecenia. Na wszystkie wykonane przez nas prace i usługi udzielamy gwarancji. Na życzenie klienta wystawiamy również faktury VAT.

section2
ofirmie

Jeśli zainteresowała Państwa oferta naszej firmy instalacyjnej i chcieliby Państwo podjąć z nami współpracę, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce Kontakt. Z przyjemnością omówimy szczegóły oferty, przedstawimy cennik poszczególnych usług lub ogólny kosztorys większych zleceń. Zapraszamy też do odwiedzenia siedziby naszej firmy, znajdującej się  pod Poznaniem w Koszutach niedaleko Środy Wielkopolskiej.

KONTAKT

Prywatne Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
Instalacje C.O., wodno-kanal. i gazowe Józef Wojtyra

Adres: Koszuty 75c
63-000 Środa Wielkopolska

Telefon: 502 618 736

E-mail: biuro@instalacjewojtyra.pl
E-mail: instalwojtyra@o2.pl

Call Now Button